0 Ваша Кошик

Плівка для ламінування

Дешеві вище
     

У суєтному поспіху Києва і робочої повсякденності будь-якого іншого міста України часто не вистачає часу навіть для кількох хвилин розслабляючого відпочинку. Регулярні звіти, укладення договорів, ділові зустрічі, доставки, накладні та підготовки до презентаційними виступами забирають багато часу і сил. При цьому завжди хочеться містити ідеальний порядок навколо себе. Адже це теж важливий атрибут стилю і статусу!

Саме з цієї причини серед безлічі канцелярських товарів та офісного обладнання все частіше використовують плівку для ламінування. Без неї не обходиться виготовлення обкладинок для книг, календарів, візиток та інших затребуваних видів поліграфічної продукції. Ламинационное покриття дозволяє довше зберегти початковий колір важливого документа і його ідеальну цілісність. До того ж купити відповідного формату плівку для ламінування можна і з метою надати часто використовуваним паперів деякої доглянутості, чистоти і навіть благородства.

Такого догляду заслуговують не тільки офісні паперові атрибути, але й свідоцтва, договору, паспорти та атестати, які тривалий час зберігаються в домашньому ящику. Залежно від характеру подальшого застосування в інтернет магазині завжди можна підібрати матові або глянцеві типи плівки для ламінування. Якщо глянець актуальне більше для художніх робіт з барвистими візерунками і обрисами, матовий варіант плівки для ламінації ідеально підійде рекламної продукції з друкованим текстом і важливою інформацією.

Для декоративного оформлення фотографій, декоративних плакатів і книжкових обкладинок в інтернет магазині краще придбати глянцевий тип плівки, а для візиток і документів ідеально вибрати матовий спосіб ламінації. Окремо слід виділити властивості текстурної плівки для ламінування а4 або будь-якого іншого формату. З її допомогою обробляються картини, документи, брошури і будь-які інші поліграфічні вироби, яким необхідно надати особливий ефект або вид. Така плівка добре імітує зовнішній вигляд полотна, піску, тканини, лляного плетіння і навіть бризки шампанського. Популярність використання плівки для ламінування а4 текстурного типу популярна при роботі з репродукціями картин, намальованими на папері, а також дитячими і дорослими книгами.

Широкий вибір продукції у розділі канцтоварів дозволить вибрати і купити ламинационные плівки потрібного типу, а також формату. При цьому поєднання якості і ціни товарів обов'язково порадує кожного клієнта, дозволивши придбати необхідних помічників в необхідній кількості без зайвих витрат.

У роботі з документами також важливо правильно підібрати товщину такої плівки. Замовити доставку самої тонкої плівки можна при виготовленні календарів, візиток і книг з м'якими обкладинками та палітурками. Плівкою ламінації плівка середньої товщини стане ідеальним помічником в зберіганні всіх важливих документів і свідчень. Найтовстіші варіанти такої продукції необхідні при виготовленні та використанні бейджів, водійських або пенсійних посвідчень, атестатів і різних перепусток.

Щоб не розгубитися у своєму виборі і визначитися із загальною ціною замовлення, слід скористатися допомогою досвідченого консультанта. Він не тільки із задоволенням допоможе оформити замовлення, але й забезпечить швидку доставку всіх деталей по Києву або регіонам України у повній цілісності й схоронності.

Детальніше...
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 13160грн
Виробник
Формат/розмір плівки, мм
    Ще
Щільність плівки, мкм
Поверхня плівки
 
Доставка по Києву і Україні

Оперативна доставка по всій Україні

Гарантія 365 днів

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%

Продажа оптом и в розницу. Цена формируется индивидуально согласно вашего объёма.