0 Ваша Кошик

Шредери (Знищувачі паперів)

Дешеві вище
     

Спеціальний пристрій для знищення документів методом подрібнення паперу на дрібні шматки називається шредером. Ця назва походить від англійської мови, що в перекладі означає «кромсатель».

Використовується таке обладнання в державних організаціях і приватних структурах, документи яких володіють певним рівнем секретності.
Перший знищувач документів був придуманий в Сполучених штатах на початку ХХ століття. В ті часи його назва в перекладі означало «посудина для документів». Це був прилад, зустріти який можна було тільки в організаціях із підвищеним рівнем секретності.

Сьогодні подібний пристрій можна побачити в багатьох офісах і його наявність не викликає ніякого подиву. Його функції полягають не тільки в знищенні папери. Він використовується і для порізки кредитних карт, дисків, повних картонних папок з документами і т. д. Якщо ви працюєте з документами, які мають особисті дані, то наявність такого апарата у вашому офісі необхідно. Шредер купити в Києві можна в інтернет-магазині канцтоварів «КанцБюро». Ми пропонуємо моделі відомих торгових марок: HSM, Fellowes, Dahle, Alligator, Agent. Купити шредер можуть не тільки для офісів р. з Києва, але й з інших міст України. Ми пропонуємо такі види:

 • персональний призначений для особистого користування, знищує документи в невеликих обсягах;
 • офісні (малий і середній) використовуються в офісах або компаніях з більш-менш постійним потоком паперів;
 • професійні – промислове знищення на постійній основі і великими партіями.

Якщо ви плануєте купити офіс шредер в Києві, то необхідно знати, що можливості приладу багато в чому залежать від набору її функцій. Одні машини можуть за один раз впоратися з кількома листами паперів, а інші – з сотнею. Уважно вивчіть роботу вашого офісу та оцініть кількість документів, які зазвичай вимагають знищення. Виходячи з цього, вибирайте модель.

Наш інтернет-магазин пропонує моделі шредерів з подовжньою і перехресною різкою. Перші вважаються найбільш небезпечними. Документ при бажанні може бути відновлений. Шредери з перехресною різкою подрібнюють документи більш дрібно і не поздовжніми смугами, а на ромби, прямокутники, квадрати.

Якщо вас цікавить рівні безпеки, то шредери мають свою певну шкалу цього показника:

 • перший рівень при нарізці папери створює смуги шириною 12 мм, вважається самим небезпечним;
 • другий рівень безпеки гарантує знищення в два рази меншими розмірами;
 • третій – більш конфіденційний знищувач, нарізка відбувається до 2 мм;
 • четвертий рівень безпеки – це вже перехресна нарізка на частинки 2х15 мм;
 • п'ятий – найбільш безпечний, вихідний матеріал має розмір 0.8х12 мм;
 • шостий рівень шредера говорить про його високих показниках безпеки, одержувані частки розміром 0.8х4 мм не підлягають відновленню.

Замовити шредер в «КанцБюро» можна з будь-якої точки України. Наші співробітники швидко обробляють замовлення, і в найкоротші терміни він буде доставлений покупцеві. Якщо вагаєтесь з вибором – зверніться за допомогою до консультантів по телефону. Вони допоможуть вам з вибором необхідного устаткування чи іншого канцтовара для вашого офісу.

Детальніше...
Уточнить категорию
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

 • 0грн
 • 290731грн
Виробник
Подача паперу
Тип різання
Призначення
Умови використання
Навантаження
Ступінь секретності DIN
Розмір фрагменту
Що знищуємо
Місткість автоподатчика
Потужність за 1 цикл
Об'єм корзини, л
Реверс
Вага
Знищує папір
Знищує скоби
Знищує скріпки
Знищує пластикові карти
Знищує CD диски
Розміри
 
Доставка по Києву і Україні

Оперативна доставка по всій Україні

Гарантія 365 днів

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%

Продажа оптом и в розницу. Цена формируется индивидуально согласно вашего объёма.