Уточнить категорию
Фильтры товаров
Ціна
грн  –  грн
  • 124грн
  • 43805грн
Виробник
Формат
Тип брошурувальника
Призначення:
Спосіб палітурки
Одночасно перфорує аркушів
    Ще
max переплітає аркушів 80 г/м2
    Ще
max розмір пружини, мм
    Ще
 

Біндери та брошурувальники

Повсякденна робота з друкованими текстами, багатосторінковими звітами, важливими договорами та прайсами вимагає особливої майстерності і акуратності у виконанні завдань. Адже кожен документ має свою важливість, а в каталогах обов'язково повинна бути присутнім вся продукція компанії у відповідному порядку. Це ж стосується книжок, методичок, інструкцій, облікових регістрів і договірних угод. Оскільки така робота відрізняється безліччю сторінок, в їх надійне скріплення рекомендується користуватися спеціальним термобиндером.

Цей пристрій відтворює якісне безшовне з'єднання паперових деталей із застосуванням клейової основи. Активно використовується термобіндер і в поліграфії перед етапом якісного плетіння книг. Без нього не обійтися сучасним студентам та школярам при підготовці дипломних і курсових робіт, багато сторінкових рефератів, практичних робіт, а також кандидатських дисертацій. Міцне склеювання дозволяє надійно скріпити сторінки і повністю усунути ризик їх втрати або випадання з сукупності. Актуальним рішенням купити біндери такого типу відносяться і до бажання виготовляти авторські блокноти, органайзери і невеликі книжки для записів, які б відрізнялися особливою барвистістю і колоритом кожної сторінки.

Хорошою альтернативою биндерам різних типів є і брошурувальник, що з'єднує паперові елементи важливих носіїв інформації з допомогою пластикових або металевих пружин. Такий результат завжди виглядає привабливіше і акуратніше. Якщо враховувати діапазон цін в інтернет магазині, то найбільш вигідним і доступним є скріплення документів міцними пластиковими пружинами. До того ж такий палітурка допускає можливість змінювати зміст підготовленого документа при першій же необхідності. Такий варіант замовлення в розділі канцтоварів, оплати і доставки по Києву або регіонам України ідеальний для роботи прайс-листами, прес-релізами, подшивками первинних документів, а також рекламними проспектами. При скріпленні брошюровщиком з пластиковими пружинами документи не можна розкрити на всі 360 градусів.

Для можливості повністю розкрити друковане видання і перегорнути сторінку рекомендується придбати біндер із запропонованих канцтоварів, який скріплює папери металевою пружиною. Така робота обумовлена ідеальною якістю результату і тривалістю успішної експлуатації самої продукції. Такий прилад відрізняється підвищеною ціною і неможливістю надалі замінити або вилучити листи. Це відмінний вибір купити пристрій в інтернет магазині для роботи з великими календарями, каталогами послуг і продукції, а також зошитами та блокнотами.

Перш ніж вибрати і замовити доставку по різних містах України, в тому числі і по регіонах Києва, відповідного пристрою для оформлення палітурок, важливо визначитися з кількісними і якісними вимогами до таких робіт. Детальніше розібратися в пропозиціях і вибрати оптимальний варіант покупки завжди допоможе відповідальний і уважний консультант. Він із задоволенням розповість про необхідних додаткових придбання до пристрою і основних правилах його тривалого і безпечного використання.

Детальніше...

Огляди

Тут поки що нічого немає

Нове повідомлення
Швидка доставка по Києву та Україні

Наша компанія доставляє замовлення по всій Україні

Гарантія 365 днів

Мы пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%