Уточнить категорию
Фильтры товаров
Ціна
грн  –  грн
  • 137грн
  • 1690грн
Висота символів
Кількість розрядів
Колір корпусу
Корпус нумератора
Тип нумератора
 

Нумератори

Нумератори автоматичні і ручні як вибрати

Нумератор – це штамп з цифирными символами в якому можна встановлювати потрібні значення. Сфера застосування цього пристрою — це склади, магазини, бухгалтерія, виробництво. Він може ставити номери на документи, конверти, коробки, різну упаковку. Нумератор може працювати в декількох режимах: послідовно, попарно, незмінно.

оснастки для печаток та штампів - kancburo.com.ua

Види нумераторів:

  • Стрічкові ручні
  • Стрічкові автоматичні
  • З автоматичною зміною номера

Стрічкові нумератори. Зміна значень відбувається вручну. Можуть бути ручні (подушка окремо) або автоматичні (вбудована подушка). Цифри розташовані рядами на стрічках і змінюються за допомогою спеціального коліщати. Кількість розрядів може бути 4,6,8,10 і 12 з висотою символів 3,4,5,7,9,12,15,18 мм. Ви так само можете змінити вигляд відбитка замовивши додаткові стрічки з алфавітними і спецсимволів.

Нумератори з автоматичною зміною номера. Даний вид нумератора працює в повністю автоматичному режимі в залежності від того як ви налаштуєте. Працює в декількох режимах: послідовно, попарно, незмінно. Бувають 6 і 8 розрядні з висотою символів 4,5 і 5,5 мм.

Провідні виробники нумераторів такі як Тродат і Колоп прагнуть внести вклад вирішення проблем навколишнього середовища. Кожен рік вони розширюють лінійки кліматично нейтральних продуктів. Так само скорочення викидів CO2 досягається шляхом використання переробленого пластику. Інвестуючи прибуток в проекти по збереженню навколишнього середовища вони закладають фундамент в екологічно чисте майбутнє нашої планети.

Нумератори автоматичні і ручні можна купити у нас.

Інтернет магазин Канцбюро завжди запропонує Вам тільки кращу продукцію світових і вітчизняних виробників. Нумератори брендів Colop і Trodat це передові технології і висока якість продукції. Вони відповідають усім вимогам сучасного бізнесу і допоможуть вирішити будь-яку Вашу задачу.

Ви можете дуже легко оформити замовлення на нашому сайті з будь-якої точки країни в будь-який час доби. Наші менеджери з радістю проконсультують вас з будь-якого питання. Ви так само можете відвідати наш офіс, якщо ви з Києва, вибрати товар на місці і забрати самовивозом. По Києву у нас працює власна кур'єрська доставка, а по Україні ми доставимо товар на відділення Нової Пошти або кур'єром.

Огляди

Тут поки що нічого немає

Нове повідомлення