0 Ваша Кошик

Компанія КанцБюро займається сервісним забезпеченням дитячих садків і шкіл, а також вищих навчальних закладів. За нашими плечима вже 5-річний досвід щодо постачання дитячих канцтоварів, який підтверджується відгуками наших клієнтів.

Дитяча канцелярія оптом дитячі канцтовари оптом - kancburo.com.ua

Сьогодні вже не так як вчора ... Життя стрімко біжить вперед, слідом за технологіями. Такий темп зачіпає підприємства всіх галузей, в тому числі і навчальні заклади. На сьогодні в школах ми вже все менше і менше пишемо звичайним кусковим крейдою, на зміну йому прийшли крейда в упаковках і крейдяні маркери,  і більше не потрібно бігти в підсобку і рубати крейда сокирою або молотком. Ще одним плюсом сучасного крейди для дощок є чистота рук, що природно відбивається на чистоті одягу дитини. Ще одним досягненням в дитячій канцелярії є фломастер, які на відміну свого попередника вже може до місяця лежати з відкритим ковпачком і не висохнути + він же ще й легко змивається, тому що виготовлений на водній основі.

КанцБюро знає що потрібно Вам в садку, школі та університеті !!!

Співпрацюючи з нами Ви отримуєте:

 • Широкий асортимент якісних товарів для дітей
 • Якісну консультацію нашого фахівця по вибору і оптимізації бюджету;
 • Своєчасну оперативну доставку - замовлення приїде вчасно, так як наші менеджери озвучують лише ті терміни, які будуть реально витримані;
 • Оперативну обробку замовлення - наша система автоматизована;
 • Можливість резервування замовлення на складі, виходячи з Ваших потреб;
 • Зручний особистий кабінет для аналізу Ваших замовлень;
 • За запитом маркетингові матеріали - буклети, каталоги, сертифікати якості ...;
 • Всю необхідну документацію;
 • Ваші інтереси та побажання завжди враховані;

  Як купити дитячі канцтовари оптом?

  Компанія КанцБюро запрошує до співпраці школи, дитячі садки та вищі навчальні заклади. У нашому асортименті Ви знайдете все необхідне для організації навчального процесу.

  Ми завжди раді новим знайомствам з хорошими людьми! І щиро раді будемо бачити Вас серед наших клієнтів і партнерів і Ви можете розраховувати на наше плече. Ми будуємо довгострокові відносини для спільного щасливого майбутнього!

   

  Є заявка? Відправляйте її в формі нижче і ми з Вами зв'яжемося для уточнення деталей