Уточнить категорию
Фильтры товаров
Ціна
грн  –  грн
  • 2грн
  • 1643грн
Виробник
Колір ремінця/рулетки
    Ще
 

Кріплення для бейджів (шнурки, кліпи та ланцюжки)

Бейдж – це непомітний аксесуар, але саме він є інформативною частиною і може багато чого розповісти про компанії і безпосередньо про працівника. Для більшості компаній це необхідний атрибут. Наприклад, для організацій з обслуговування населення, торгівлі, проведення масових заходів, виставок, переговорів. Саме вони допомагають ідентифікувати приналежність, вказують на посаду і привертають увагу.

З ними стираються грані нерозуміння. Кожна людина знає, як звернутися до представника з питанням. Будь-який захід пройде на вищому рівні.
Важливою деталлю цього аксесуара є шнурок для бейджа. Він може мати різний вигляд, колір, що і допомагає стати відмінною рисою однієї компанії від іншої.

Виділитися з натовпу!

Інтернет-магазин «КанцБюро» (Київ) пропонує купити шнурки для бейджа різною колористиці. Чому це важливо? Багато компанії в рекламних цілях для впізнаваності бренду використовують певний колір. Він зустрічається в логотипі, в одязі співробітників, на рекламній продукції. Маркетологи стверджують, що такий колірний хід діє стовідсотково запам'ятовується. Так чому ж не підібрати шнурки для бейджа в колористиці компанії? Погодьтеся, представники організації стануть більш помітними і будуть виділятися.

Особливо актуально, якщо цей рекламний хід зроблений на масовому заході, наприклад, виставці, переговорах, зборах компанії. Шнурки для бейджа можуть бути використані не тільки в якості інформаційного елемента, але і як тримач для олівці, маркери, ручки для офіціанта, торгового представника, продавця-консультанта.
Магазин канцтоваров «КанцБюро» к разной цветовой гамме пропонує также разный вид застёжек:

  • з кліпом;
  • з карабіном.

Цікавим рішенням виділитися з числа конкурентів можуть стати ланцюжки для бейджів. Останнім часом вони дуже популярні серед знаменитих організацій України, так як свідчать про солідність та престижності підприємства.

Для великих компаній Києва і України ми пропонуємо купити шнурки партіями від 50 шт. і ланцюжка від 100 шт. Це вигідно і зручно. Ми цінуємо кожного клієнта, піклуємося про вашу репутацію, завжди допоможемо зробити правильний вибір. Зробити замовлення можна на сайті компанії. Співробітники «КанцБюро» швидко оброблять і сформують замовлення. Ви можете бути впевнені, що весь товар високої якості і буде доставлений вчасно.

Детальніше...

Огляди

Тут поки що нічого немає

Нове повідомлення
Швидка доставка по Києву та Україні

Наша компанія доставляє замовлення по всій Україні

Гарантія 365 днів

Мы пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%