0 Ваша Кошик

Фліпчарти

Дешеві вище
     

Одним з різновидів презентаційного обладнання вважаються фліпчарти. Його інша назва – «мобільний мольберт для офісу». Зовні він схожий на інструмент художника, тільки замість полотна тут виступає папір, а замість пензликів – маркери. Якщо поглибиться в історію, то перше використання фліпчарт було помічено ще більше ста років тому. Звичайно, він виглядав зі значними відмінностями від сьогоднішнього обладнання, але вже тоді для інформаційних матеріалів використовували папір, яку розміщували під кутом.

Як підвищити сприйнятливість інформації слухачем?

Над цим питанням працюють багато. Але науково доведено, що інформація сприймається краще, якщо задіяні мінімум два органи чуття людини. Якщо вести заняття, читати лекцію, презентувати новий продукт або свою ідею, то кращим рішенням буде доповнювати свій виступ написами, планами на фліпчарті. З його допомогою можна:

  • виділити важливі моменти лекції;
  • схемами довести свою точку зору;
  • звернути увагу слухачів.

Інтернет-магазин «КанцБюро» рекомендує придбати це презентаційне устаткування для офісу за вигідною ціною. Ми пропонуємо фліпчарти від відомих виробників канцтоварів як в Україні, так і зарубіжних країн: Dahle, BuroMax, Magnetoplan, StartBoard, Мобилчарт. Інтернет-магазин «Канцбюро» представляє різні види офісних мольбертів.

Фліпчарт купити у нас можна різних видів: мобільні (на тринозі) або коліщатках. Слід зазначити, що остання конструкція за вагою трохи більше, ніж на тринозі. Це необхідно для її стійкості при написанні. З цією ж метою передбачені ступоры на колесах, що забезпечує фіксацію обладнання в одній точці. Більшість триноги мають телескопічну функцію, яка дозволяє встановити площину на потрібній висоті для комфортного написання та перегляду глядачами.

Обидва фліпчарт зручні своєю мобільністю. Багато з них мають знімається блокнот і можуть бути використані як магнітна дошка. Таким чином, одне презентаційне обладнання застосовується і в якості візуалізації виступи і як інформаційний стенд. Мобільність дозволяє перемістити предмет у будь-яке місце офісу.

Перед тим, як фліпчарт купити, дайте відповідь на питання, які допоможуть вибрати модель, яка підходить саме вам:

  1. Як часто планується переміщення презентаційного обладнання?
  2. Як часто воно буде використовуватися?
  3. Скільки метрів між фліпчартом і останнім рядом глядачів?

Аналізуючи цю інформацію, легко підібрати потрібний розмір і вид обладнання. Співробітники «КанцБюро» допоможуть вам з вибором і порадять інші канцтовари для проведення вашої презентації або виступу. Фліпчарт купити в Києві дуже просто. Замовлення обробляються нашими менеджерами швидко. Доставка можлива кур'єром по Києву, для інших регіонів України існують декілька способів отримати свій товар. Дізнатися про них можна при бесіді з консультантами «КанБюро» або на сторінку сайту.

Детальніше...
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 12040грн
Виробник
Тип фліпчарт
Поверхня фліпчарт
Робоча поверхня
Розмір фліпчарту
 
Доставка по Києву і Україні

Оперативна доставка по всій Україні

Гарантія 365 днів

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%

Продажа оптом и в розницу. Цена формируется индивидуально согласно вашего объёма.