0 Ваша Кошик

Дошки магнітно-маркерні

Дешеві вище
     

Сприйняття тієї чи іншої інформації багато в чому залежить від форми її подачі. Люди засвоюють її на слух, дотик, візуально. Психологи стверджують, що краще приймається і запам'ятовується інформація, яка зачіпає не тільки слухове, але і візуальне сприйняття. Хочете донести свої ідеї та пропозиції до слухача – використовуйте візуалізацію за допомогою дощок для магнітів.

Застосування

Використовувати дошки можна в різних ситуаціях. Найчастіше вони застосовуються для презентації ідей аудиторії, навчання, роботи в групі. Завдяки тому, що на ній легко писати і також легко видаляти записи, вона застосовується в офісі для нагадувань і потрібних записів. У дитячих установа вони також знайдуть своє застосування.

В будинку дошка може бути використана маленькими художниками, тим самим батьки перестраховуються від малюнків на шпалерах. Надалі, коли дитина підросте, на ній можна залишати домочадцям запису, нагадування.

Для творчих людей застосування магнітної дошки допомагає візуалізувати свої ідеї і при необхідності вносити деталі, зміни.

Об'єднані дошки також використовуються для наочної агітації. Вони зручні, так як одна частина використовується для написання маркером, а інша для кріплення заміток за допомогою звичайних канцелярських скріпок.
Кріплення слоганів компанії, графіків, заміток завжди виглядає оригінально і звертає на себе увагу.

Інтернет-магазин «КанцБюро» пропонує великий вибір різноманітних канцтоварів, серед яких і хороший вибір магнітних дошок від відомих виробників: Axent, BuroMax, Start Board, Dahle, Agent. Це всесвітньо визнані лідери у виробництві канцелярії. Якість товару гарантовано. Кожна з компаній пропонує великий розмірний ряд від 40 на 30, до 120 на 150 див. Вони дуже зручні в установці, так як мають спеціальні кріплення. Їх невелика вага забезпечується використанням легких матеріалів (корок, алюміній) у виробництві.

Компанія «КанцБюро» пропонує придбати жителям України дошки, виготовлені за новітніми технологіями. Це гарантує довговічність та збереження первинного вигляду. До багатьох дощок в комплекті іде набір магнітів для кріплення матеріалів. Це дає можливість без зволікання починати роботу відразу ж після її кріплення.

Комбіновану, магнітну або маркерную дошку купити в Києві можна в інтернет магазині «КанцБюро». Вона складається з двох частин. Зазвичай це маркерна та коркова частина. Одна частина використовується для написання, а друга для кріплення агітації або презентаційного матеріалу. Пробка, яка використовується в комбінованих варіантах дуже зносостійка. Його пориста структура швидко відновлюється після деформації і уколів.

Зробіть корисне і функціональне придбання у ваш офіс. Наш магазин приймає замовлення цілодобово з усієї України. Ми дбаємо і шануємо ваш час, тому замовлення обробляється дуже швидко, а доставка здійснюється зручним для клієнта способом. Отримати товар р. в Києві можна в день доставки за допомогою кур'єрської служби.

Детальніше...
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 16116грн
Виробник
Магнітна дошка
Тип дошки
Тип рамки
Дошка
Рабочих поверхонь
Тріптиха
Дошка
Поверхня дошки
Розмір дошки, мм
 
Доставка по Києву і Україні

Оперативна доставка по всій Україні

Гарантія 365 днів

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%

Продажа оптом и в розницу. Цена формируется индивидуально согласно вашего объёма.