Фильтры товаров
Ціна
грн  –  грн
  • 0грн
  • 16306грн
Виробник
Тип дошки
Поверхня дошки
Розмір дошки, мм
    Ще
Тип рамки
 

Дошки

Не завжди спонтанну і дуже цікаву ідею, що виникла серед насиченого робочого дня, можна пояснити іншим з допомогою слів або жестів. Та й аркуш паперу з ручкою або олівцем іноді не здатний виручити, адже аудиторія слухачів може бути дуже великий, а тема виступу по праву буде вважатися важливою. Саме тому в будь-якому сучасному кабінеті, навчальній аудиторії, актовому залі і класі можна знайти спеціальну дошку для презентацій.

З її допомогою виступаючому буде зручніше донести слухачеві всю необхідну інформацію шляхом зображення схем, графіки, картинок і тематичних замальовок. А всі намальовані деталі будуть добре видні і зрозумілі навіть для останніх рядів великого залу. Без такої дошки для малювання маркером не обійтися і в тренінгових та навчальних центрах, де проводяться корисні конференції і семінари, що дозволяють кожній зацікавленій слухачеві стати ще краще і професійніше у своїй справі.

У творчих майстернях і дизайнерських цехах більше використовується дошка для малювання. Її поверхня забезпечує легкість і плавність нанесення ліній, а також здатна повністю передати необхідну гаму насичених кольорів і задуманих фасонів, обриси майбутнього інтер'єру милих декоративних елементів. Активне використання магнітної дошки для малювання характерно для сучасних лабораторій, дослідних та виробничих цехів, навчальних аудиторій. Купити магнітну дошку для малювання в інтернет-магазині можна і в подарунок для улюбленого малюка. З допомогою спеціальних маркерів, фарб і фігур дитині буде легше вивчати нові кольори, форми, фігури і навіть букви з цифрами. Легкість ігрової форми із застосуванням дошки для малювання дозволить розвинути художній талант маленького генія і краще вивчити його інтереси, характер і думки через призму малюнків.

Все частіше зустріти дошку для малювання маркером можна і в школах. Можливість використовувати різні кольори у відображенні інформації дозволить учневі краще зрозуміти тему уроку і запам'ятати її завдяки барвистості і зручності сприйняття. Аналогічними характеристиками володіє і дошка для презентацій. Необхідно лише правильно підібрати потрібний формат дощок, її ширину і відповідні фломастери, маркери та ручки. Щоб покупка в інтернет магазині була максимально ефективною і порадувала ціною, важливо зв'язатися з консультантом. Саме він підкаже, які канцтовари ідеально підійдуть для використання тієї чи іншої дошки, а також оформить якісну доставку замовлення по території Києва або ж будь-якого іншого регіону України.

При творчому підході до облаштування приміщення слід звернути увагу на можливість купити пробкові або текстильні дошки, фліпчарти, або вироби з поворотним механізмом. Налагоджена співпраця з кур'єрськими і транспортними компаніями дозволяє гарантувати дбайливу доставка канцтоварів і будь-якої іншої офісної продукції з привабливою ціною в будь-яких масштабах і об'ємах.

Завдяки повсякденній роботі інтернет магазину і гарантованим якістю всієї продукції будь-який офіс, аудиторію, клас і навіть квартиру Києва або всієї України можна зробити комфортніше, затишніше, сучасніше і цікавіше. Процес розробки презентацій і самі виступи будуть проходити більш насиченим, а уроки обов'язково стануть цікавіше і корисніше, заворожив увагу кожного учня чи студента. А користь дощок в розвитку малюків дуже важко переоцінити, адже це і майданчик, і місце для творчості і спосіб легкого навчання!

Детальніше...

Огляди

Тут поки що нічого немає

Нове повідомлення
Швидка доставка по Києву та Україні

Наша компанія доставляє замовлення по всій Україні

Гарантія 365 днів

Мы пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%