0 Ваша Кошик

Дошки

Дешеві вище
     

Не завжди спонтанну і дуже цікаву ідею, що виникла серед насиченого робочого дня, можна пояснити іншим з допомогою слів або жестів. Та й аркуш паперу з ручкою або олівцем іноді не здатний виручити, адже аудиторія слухачів може бути дуже великий, а тема виступу по праву буде вважатися важливою. Саме тому в будь-якому сучасному кабінеті, навчальній аудиторії, актовому залі і класі можна знайти спеціальну дошку для презентацій.

З її допомогою виступаючому буде зручніше донести слухачеві всю необхідну інформацію шляхом зображення схем, графіки, картинок і тематичних замальовок. А всі намальовані деталі будуть добре видні і зрозумілі навіть для останніх рядів великого залу. Без такої дошки для малювання маркером не обійтися і в тренінгових та навчальних центрах, де проводяться корисні конференції і семінари, що дозволяють кожній зацікавленій слухачеві стати ще краще і професійніше у своїй справі.

У творчих майстернях і дизайнерських цехах більше використовується дошка для малювання. Її поверхня забезпечує легкість і плавність нанесення ліній, а також здатна повністю передати необхідну гаму насичених кольорів і задуманих фасонів, обриси майбутнього інтер'єру милих декоративних елементів. Активне використання магнітної дошки для малювання характерно для сучасних лабораторій, дослідних та виробничих цехів, навчальних аудиторій. Купити магнітну дошку для малювання в інтернет-магазині можна і в подарунок для улюбленого малюка. З допомогою спеціальних маркерів, фарб і фігур дитині буде легше вивчати нові кольори, форми, фігури і навіть букви з цифрами. Легкість ігрової форми із застосуванням дошки для малювання дозволить розвинути художній талант маленького генія і краще вивчити його інтереси, характер і думки через призму малюнків.

Все частіше зустріти дошку для малювання маркером можна і в школах. Можливість використовувати різні кольори у відображенні інформації дозволить учневі краще зрозуміти тему уроку і запам'ятати її завдяки барвистості і зручності сприйняття. Аналогічними характеристиками володіє і дошка для презентацій. Необхідно лише правильно підібрати потрібний формат дощок, її ширину і відповідні фломастери, маркери та ручки. Щоб покупка в інтернет магазині була максимально ефективною і порадувала ціною, важливо зв'язатися з консультантом. Саме він підкаже, які канцтовари ідеально підійдуть для використання тієї чи іншої дошки, а також оформить якісну доставку замовлення по території Києва або ж будь-якого іншого регіону України.

При творчому підході до облаштування приміщення слід звернути увагу на можливість купити пробкові або текстильні дошки, фліпчарти, або вироби з поворотним механізмом. Налагоджена співпраця з кур'єрськими і транспортними компаніями дозволяє гарантувати дбайливу доставка канцтоварів і будь-якої іншої офісної продукції з привабливою ціною в будь-яких масштабах і об'ємах.

Завдяки повсякденній роботі інтернет магазину і гарантованим якістю всієї продукції будь-який офіс, аудиторію, клас і навіть квартиру Києва або всієї України можна зробити комфортніше, затишніше, сучасніше і цікавіше. Процес розробки презентацій і самі виступи будуть проходити більш насиченим, а уроки обов'язково стануть цікавіше і корисніше, заворожив увагу кожного учня чи студента. А користь дощок в розвитку малюків дуже важко переоцінити, адже це і майданчик, і місце для творчості і спосіб легкого навчання!

Детальніше...
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 16832грн
Виробник
Тип дошки
Тип рамки
Поверхня дошки
    Ще
Розмір дошки, мм
    Ще
 
Доставка по Києву і Україні

Оперативна доставка по всій Україні

Гарантія 365 днів

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%

Продажа оптом и в розницу. Цена формируется индивидуально согласно вашего объёма.