0 Ваша Кошик

Дана політика конфіденційності (далі – «Політика») поширюється на всю персональну інформацію, яку Компанія ТОВ «НК-КАПІТАЛ» (далі – «Компанія») може отримати від Користувача під час його перебування на веб-сайті https://www.kancburo.com.ua або його піддоменів (далі «сайт»). Також, Політика описує, як Компанія збирає, використовує і розкриває персональну інформацію, отриману через Веб-сайт. Користувач, користуючись Веб-сайтом, дає свою згоду на збір та використання Компанією його персональної інформації.

Отримання персональної інформації

Користувач може відвідувати Веб-сайт і не повідомляти свої персональні дані, але в деяких випадках, коли Користувач вирішив отримати деяку інформацію, скористатися послугами або придбати Продукти Компанії , Компанія запрошує персональну інформацію Користувача.

Компанія має право запросити у Користувача наступну інформацію: ім'я і прізвище, назва компанії, яку він представляє (якщо є), поштова адреса, номер телефону, адресу електронної пошти, а також фінансову та іншу інформацію, яка вказана на Веб-сайті.

Будь-яка інформація, автоматично прочитується в результаті відвідування Користувачем Веб-сайту, включаючи послідовність перегляду, використовується без ідентифікації користувачів. Компанія використовує «cookies» для того, щоб зробити Веб-сайт більш зручним для Користувача.

Використання та розкриття персональної інформації

Компанія використовує персональну інформацію Користувача для надання послуг і Продуктів, вирішення спорів і усунення неполадок, підвищення зручності роботи і поліпшення Веб-сайту, інформування про нові послуги та Продукти. Користувач, заходячи на Веб-сайті, автоматично погоджується на отримання від Компанії інформації про надавані послуги, про оновлених версіях або нових Продуктах Компанії, а також іншої інформації, яку Компанія вважає важливим повідомити.

Компанія нікому не продає і не розголошує персональну інформацію про Користувача. Компанія має право розкрити і передати особисту інформацію третім особам лише в тому випадку, якщо це вимагає українське або міжнародне законодавство та/або органів влади з дотриманням законної процедури.

Перегляд і редагування персональної інформації

Компанія надає Користувачеві, зареєстрованого на Веб-сайті, можливість у будь-який час переглянути і відредагувати свою персональну інформацію. Для того, щоб відредагувати персональну інформацію, необхідно увійти в свій аккаунт.

Посилання на інші веб-сайти

Веб-сайт містить посилання на сторонні веб-сайти. Компанія не контролює такі веб-сайти і їх політику конфіденційності. Компанія закликає Користувача перед поданням своєї персональної інформації на цих веб-сайтах уважно ознайомитися з їх політикою конфіденційності.

Безпека

Компанія вживає відповідні заходи для забезпечення безпеки персональної інформації Користувача від втрати, неправильного використання, несанкціонованого доступу, розголошення або зміни. Однак метод передачі інформації і метод її зберігання в мережі Інтернет не може бути цілком безпечним, тому Компанія не гарантує абсолютну безпеку персональної інформації.

Зміни умов Політики

Компанія залишає за собою право змінювати умови Політики. У разі внесення змін, Компанія публікує всі доповнення та зміни Політики на Веб-сайті. При подальшому користуванні послугами та використанні Продуктів Компанії, Користувач погоджується з новими умовами Політики.