0 Ваша Кошик

Ручки кулькові

Дешеві вище
     

Стрімкий розвиток сучасних технік і технологій, розробок і досягнень торкнулося і світу канцелярії.
Доступне різноманітність канцтоварів, їх дизайн, зручність використання та особливості нанесення не тільки на папір, але і інші поверхні воістину вражає. Адже всіляких маркерів, фломастерам і олівцям властиво ідеально виконувати призначені функції, а також вносити частинку яскравості і легкості у кожному новому русі рук.

Окремої уваги в продукції інтернет магазину вимагають акуратні, привабливі, зручні і якісні у використанні ручки. Кулькові ручки. Саме вони зберігають лідерські позиції серед популярності у споживачів. Без них не обійдеться жоден офіс, кабінет, студентська лекція або шкільний урок. Саме кулькові ручки є головним елементом формування заяв, укладення письмових договорів, написання диктантів, творів чи підготовчих конспектів до семінару. У заповненні і перевірці накладних також знадобляться ручки кулькові. Головна їх особливість полягає в акуратності відтворювального листи, доступною для кожного ціною, а також збільшеному терміні служби внутрішнього стрижня. Такий атрибут канцтоварів не доведеться міняти дуже часто, навіть якщо робота з кульковими ручками займає весь насичений робочий день.

До того ж немає й особливої необхідності завжди закривати ручки щільними ковпачками, адже якісному стрижня в кулькових ручках не властиво засихати або протікати. Єдиний нюанс, про який слід знати перед тим, як купити такого помічника в інтернет магазині, стосується неможливості довго писати на вертикальних поверхнях або в положенні лежачи на спині. Внутрішні чорнило при незвичному становищі не надходять до нижньої частини стрижня, припиняючи тим самим можливість писати або малювати. Втім, досить-таки складно знайти у Київі або іншому місті України офіс, ЗАКЛАД або школу, де записи та підготовка різних документів відтворюється не на зручному робочому столі з горизонтальною поверхнею.

При виборі необхідних кольорів і кількості кулькових ручок слід скористатися підказками консультанта, оскільки стрижні відрізняються не тільки кольоровою гамою, але також і діаметром. Для покупців, які віддають перевагу тонкі лінії і вибирають ідеальну акуратність в почерку, краще купити ручки з 0,5 – 0,7 мм в діаметрі кульки. А для створення візерунків і малюнків більше підійдуть канцелярське приладдя з діаметром до 1,2 мм.

На відміну від інших типів ручок кулькові ідеально підходять для використання під час тривалих перельотів. Зошит, блокнот або альбом можна закрити відразу ж після нанесення напису, чого не можна робити з застосуванням ролерів, оскільки вони можуть залишати відбитки на іншому аркуші. Писати ергономічними кульковими ручками можна на папері будь-якої щільності, чим не можуть похвалитися ролери, фломастери та гелеві «колеги». До того ж їх ціна і різноманітність стильного дизайну дозволять співробітникові, студенту чи школяреві гідно виглядати на будь-якій діловій зустрічі, презентації чи семінарі. Не обійтися без цих помічників і в домашній обстановці.

При бажанні придбати красивий і потрібний подарунок для близьких людей, варто оформити оперативну доставку по Україні Києву або кулькових ручок, які мають посріблений корпус, дизайнерські обробки нікелем або ж стильні елементи позолоти.

Такий презент обов'язково порадує і надихне одержувача!

Детальніше...
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 200грн
Виробник
Колір чорнила
    Ще
Подача стрижня
Письмовий вузол, мм
Колір корпусу
    Ще
Модель ручки
Стрижень до цієї ручки
    Ще
 
Доставка по Києву і Україні

Оперативна доставка по всій Україні

Гарантія 365 днів

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%

Продажа оптом и в розницу. Цена формируется индивидуально согласно вашего объёма.