Уточнить категорию
Фильтры товаров
Ціна
грн  –  грн
  • 0грн
  • 338грн
Виробник
Колір чорнила
Подача стрижня
Письмовий вузол, мм
Колір корпусу
    Ще
Стрижень до цієї ручки
    Ще
 

Ручки гелеві

Легкість ковзання і чистота листи якісними гелевими ручками вже давно перейшли в розряд повсякденності для тих, хто цінує акуратність, легкість і вільний час. Такі приналежності канцтоварів завжди можна знайти на офісному робочому столі ділових людей, в майстерні талановитих творців краси, а також серед підручних помічників у людей, що створюють неймовірні речі власними руками. Ними цікавіше і зручніше проводити записи в особових блокнотах, робити яскраві замальовки на плакатах, а також виділяти важливі місця в договорах або інших документах.

Технічна особливість гелевих ручок полягає у своєрідній консистенції використовуються всередині чорнила. Процес написання стає незвично м'яким і легким. При цьому відтворені написи можуть бути будь-яких яскравих насичених кольорів, а також мати частинки блискіток, що дуже імпонує сучасним школярам, роблячи їх особисті записи і малюнки особливо привабливими і неповторними.

Окремою перевагою таких канцтоварів в інтернет магазині слід відзначити і їх продуману ергономічну форму, завдяки якій руки і пальці не будуть сильно втомлюватися навіть при дуже тривалій роботі. Більшість рішень придбати різнокольорові гелеві ручки в інтернет магазині для власного використання або в подарунок рідним людям також обумовлені їх зовнішньою привабливістю і незвичайним дизайном. З такими помічниками практично будь-який запис стане більше художньою роботою, що не тільки розбавити сірі кольори звичної повсякденності, але і дозволить відкрити в собі нові творчі здібності. Адже ними легко можна малювати, як за робочим столом, так і під час тривалих поїздок між містами України. Навіть в обридлих пробках ранкового Києва можна подумати про щось приємне і потрібне, а потім записати свої ідеї та думки на папері. Зафіксовані думки стануть яскравими і обов'язково нагадають про себе в потрібний час.

Чорнило гелевих ручок відрізняються хорошою водостійкістю й охайністю нанесення, дозволяють залишати красиві без расплывов записи тільки на папері. Стандартними квітами таких канцелярського приладдя є чорний, зелений, синій і червоний, але дуже важко порахувати кількість їх квітів і ефектів, які можна легко вибрати і купити за приємною ціною і отримати при цьому ще й оперативну доставку. Щоб такий подарунок або власне придбання прослужила як можна довше, необхідно кожен раз щільно закривати стрижень ковпачком. Це допоможе зберегти самі чорнила в ідеальному робочому стані і довше радіти їх колориту.

Важливою відмінністю такого придбання є наявність спеціальних гумових власників. Вони мають зручну форму для утримування пальцями, при цьому сама ручка не буде ковзати в руках, що так важливо для краси виробленого листи або малюнка. До того ж свої творчі пориви можна фіксувати не тільки на папері, але і на більшості інших поверхонь.

Хороші ціни на канцелярську продукцію сайту дозволяють вибрати і придбати все потрібне в необхідних кількостях. Оперативна доставка до будь-якого регіону Києва або України дозволяє планувати використання нових помічників вже найближчим часом. Приємно вразить і гідне обслуговування з боку консультантів, які завжди підкажуть ідеальні варіанти продукції в залежності від індивідуальних побажань і вимог самого покупця, а також допоможуть оформити в кращому вигляді.

Детальніше...

Огляди

Тут поки що нічого немає

Нове повідомлення
Швидка доставка по Києву та Україні

Наша компанія доставляє замовлення по всій Україні

Гарантія 365 днів

Мы пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%