0 Ваша Кошик

Ручки

Якщо поглибиться в історію походження, то прабатьки сьогоднішніх інструментів для письма були зовсім на них не схожі. І це не дивно, так як людство завжди йде вперед і намагається полегшити свою працю, прискорити деякі процеси. А це, в свою чергу, тягне за собою видозміну простих речей у побуті.

Що тільки не використав людина в якості інструменту для написання. У свій час це були кістки, дерев'яні і бронзові палички. Все це давало можливість для письма, але було дуже незручним і займало багато часу. А потреби людини в передачі письмової інформації росли з кожним днем. Тому всі ці пристосування були остаточно витіснені гусячим пером, яке проіснувало до 19 століття. Їх змінили ручки з металевим наконечником, які спочатку макались в чорнило, а потім заправлялися їм.

Перші кулькові ручки, які ми маємо сьогодні, з'явилися в кінці 30-х років ХХ століття завдяки журналісту Л. Біро. По суті своєї роботи йому доводилося багато писати. А чорнильна ручка не завжди була зручною. Одного разу, прийшовши в друкарню, де распечатывалась чергова періодика, він задумався про застосування дуже густих чорнила, які при написанні швидко б висихали, як це відбувається на друкарському верстаті. Порадившись зі своїм братом, який був фізиком за освітою, вони спільно створили перо з чорнилом і кульковим механізмом. Це і стало поштовхом до створення пробних стрижнів.

Сьогодні купити цей канцтовар можна де завгодно. Вони різноманітні за своїм дизайном, але принцип роботи однаковий. Купити ручку Київ можна в інтернет - магазині «КанцБюро». У нас дуже широкий вибір цього товару від найвідоміших виробників України і зарубіжних країн: Optima, Axent, Economix, Navarro, Centropen, Uni та інші. Кожна з них завоювала свою популярність як відмінні виробників канцтоварів. Ми займаємося продажем не тільки кулькових, але і гелевих, пір'яних видів, ролерів.

Окремим пунктом винесено примірники на підставці. Цей непримітний на перший погляд предмет може стати дуже корисним у роботі з клієнтами. Це сприяє більш швидкій роботі з ними. А якщо на ручку буде нанесений логотип вашої компанії, то загальна думка про вас складається дуже висока і презентабельне.

Купити ручки Київ можна і в рекламних цілях. Цей хід використовують багато фірм. Він вважається мало витратним, але приносить свою користь. Допомагає поширити інформацію про фірму, впливає на зорову пам'ять людини, привертає увагу простого обивателя. Хочете, щоб ваше підприємство було пізнавано, тоді замовте спеціальні ручки шнайдер для нанесення логотипів. Це особливий вид рекламної канцелярії. Фірма SCHNEIDER зарекомендувала себе не тільки в Україні, але й по всьому світі, як кращий виробник канцелярії. Її поверхня спеціально розрахована для нанесення фарб. Ручки шнайдер представлені в широкій колірній гамі в нашому інтернет-магазині.
Ми також пропонуємо вашій увазі придбати інші види продукції цього виробника:

  • ручка шнайдер пір'яна;
  • ручка шнайдер ролер (від 0.3 до 0.6 мм).

Магазин «КанцБюро» піклується про кожного клієнта, його часу і репутації. Ми надаємо продукцію високої якості і тільки перевірених часом торгових марок. Оформити замовлення на сайті у будь-який зручний для вас час і з будь-якої точки р. Києва і країни. Співробітники при необхідності допоможуть вам у виборі. Сформувавши замовлення, ви зможете отримати його зручним для вас способом. По р. Києву можлива доставка кур'єром в максимально короткі терміни.

Зробіть роботу вашої команди комфортною, а логотип впізнаваним. 

Детальніше...
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 7996грн
Виробник
 
Доставка по Києву і Україні

Оперативна доставка по всій Україні

Гарантія 365 днів

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%

Продажа оптом и в розницу. Цена формируется индивидуально согласно вашего объёма.