ВАШ ОФІС У НАДІЙНИХ РУКАХ! МИ БУДУЄМО СЕРВІС НА ДОВІРІ ТА СТОСУНКАХ. ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ ПРОФЕСІОНАЛІВ!

0 Ваша Кошик

Маркери для дошок та фліпчартів

Дешеві вище
     

Щире цікавість та інтерес до всього навколишнього зі сторони маленьких дітей є головними стимулами для розвитку їхньої уяви, мислення і фантазії. Адже саме малюкам властиво легко і непомітно вбирати в себе всю інформацію про тварин і рослини, гарячому і холодному, гарячому і морозному, жовтому, зеленому, оранжевому…

При активних регулярних заняттях дитина легко розбереться не тільки з колірною гамою фарб і формами, але також зможе вивчити цифри і букви, навчитися зображати свої емоції і бажання за допомогою ергономічних маркерів для дошки. Як показує практика, активне застосування спеціальних магнітних білих дошок робить таке важливе навчання більш насиченим і приємним через цікавій ігровій форми. До того ж після заняття нанесені маркерами для дошки візерунки легко стираються, оновлюючи поверхню для наступних уроків і нових ідей.

Щоб такі заняття були максимально ефективними при мінімальних витратах, необхідно вибрати і придбати відповідні маркери для дошки. Їх головна особливість полягає в тому, що нанесений шар фарби не розтікається та не розмазується. А видалить його поверхні можна вологою або сухою губкою.

Великий асортимент такого типу канцтоварів в інтернет магазині завжди дозволить вибрати ідеальний варіант роботи на різних поверхнях дошок. Це дозволить збільшити термін служби приладу, а також не допустить появи дрібних подряпин і пошкоджень. Запропоновані маркери для дошки відрізняються насиченою колірною гамою, а також можливістю індивідуально підбирати тип відповідного стрижня, його товщину і гостроту.

Не обійтися без таких речей канцтоварів та в офісах. Численні збори для підведення підсумків, презентації нових ідей і напрямків набагато зручніше демонструвати на великих білих дошках, адже слід від маркера буде яскравим, насиченим і добре помітним здалеку. Основними споживачами такої продукції інтернет-магазину є і люди, які створюють ексклюзивну красу своїми руками. Біла поверхня і маркери служать їм для розробок і удосконалення нових візерунків, схем створення прикрас, іграшок, речей, будь-яких декоративних деталей для інтер'єрів.

Завдяки налагодженій роботі консультантів і транспортних служб, кожен житель Києва або будь-якого іншого міста України може не тільки вибрати ідеальний подарунок для себе або близьких, а також оформити його бережну і максимально швидку доставку. При цьому покупця порадує ціна і гідне обслуговування на кожному з етапів співпраці.

Спосіб видалення відтворених на дошці написів безпосередньо залежить від типу використовуваних маркерів. Якщо купити маркери насичених кольорів, виготовлених на спиртовій основі, то для зачищення поверхні підійдуть сухі серветки. Їх стрижень досить м'який і навіть при нанесенні самих тонких ліній не дряпає поверхню. Для інших цілей краще купити маркери, сліди яких видаляються вологими серветками або губками. Їх ціна не особливо відрізняється від інших варіантів купівлі, але в теж час забезпечить більш тривалу експлуатацію всього презентаційного офісного обладнання.

Оформляючи доставку канцелярського приладдя по території України, в тому числі і місту Київ, завжди слід розраховувати на відмінну якість товарів. Вони не мають різких запахів, зручно утримуються рукою і володіють необхідною легкістю для використання маленькими долоньками.

Детальніше...

Огляди

Тут поки що нічого немає

Нове повідомлення
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 1грн
  • 411грн
Виробник
    Ще
Маркер для
Колір
    Ще
Товщина лінії
 
Доставка по Киеву и Украине

Оперативная доставка по всей Украине

Гарантия 365 дней

Мы предлагаем только те товары, в качестве которых мы уверены

Актуальные цены

Актуальность цен на сайте 99%