0 Ваша Кошик

Компанія КанцБюро займається сервісним забезпеченням підприємств і офісів корпоративного сектора.

Консолідація замовлень в головний офіс або розбивка по філіям

канцтовари для корпоративного сектора - kancburo.com.ua

.

Підприємства, що мають філії і підрозділи мають високу потребу в товарах для офісу, але при цьому ширина споживаного асортмента значно вище звичайного офісу, що звичайно позначається на бюджеті. Тому великі компанії не маючи можливості якісно контролювати витрату на всіх філіях, воліють рівномірний і стабільне замовлення товарів за найменшою ціною. Але не завжди ціна допомагає економити...Зверніть увагу на те, скільки може писати найдешевша ручка...Не повірите!!! На сьогодні є ручки, які закінчуються через 2 дні))

Наша компанія завжди за оптимізовану пропозицію за ціною і якістю! Ціна повинна бути максимально низькою при максимально можливій якості! Адже, Ви погоджуєтесь, що краще купити найдешевше з дорожчого, ніж найдорожче в дешевому сегменті!?

КанцБюро знає що потрібно Вашому підприємству, філії або підрозділу!!!

Бізнес-процеси не можуть бути ідеальні, вони завжди удосконалюються...тому, якщо Ви замовляєте товари для офісу і маєте філії в декількох областях, значить Вам ТОЧНО потрібно вникнути в процеси закупівлі і зробити максимально ефективними! Адже Ви не знаєте яка колосальна переплата міститься в доставці паперу між областями. Наша рекомендація дуже проста, можна економити до 25% на замовленні, якщо купувати папір для офісу у себе в регіоні, а канцелярію в тому місці, де найкращі умови...адже канцтовари не мають великої ваги і габаритів, відповідно і логістика по ним значно дешевше.

Співпрацюючи з нами Ви отримуєте:

  • Широкий асортимент якісних товарів для офісу
  • Якісну консультацію нашого фахівця по вибору та оптимізації бюджету;
  • Своєчасну оперативну доставку - замовлення приїде вчасно, так як наші менеджери озвучують лише ті терміни, які будуть реально витримані;
  • Оперативну обробку замовлення – наша автоматизована система;
  • Можливість резервування замовлення на складі, виходячи з Ваших потреб;
  • Зручний особистий кабінет для аналізу Ваших замовлень;
  • За запитом маркетингові матеріали - буклети , каталоги, сертифікати якості...;
  • Всю необхідну супровідну документацію;
  • Ваші інтереси та побажання завжди враховані;

Як зробити замовлення?

Компанія КанцБюро запрошує до співпраці підприємства, що мають філії і підрозділи в будь-якій точці України. В нашому асортименті Ви знайдете все необхідне для Вашого підприємства.

Ми завжди раді новим знайомствам з хорошими людьми! І щиро раді будемо бачити Вас серед наших клієнтів і партнерів, і Ви можете розраховувати на наш плече. Ми будуємо довгострокові відносини для спільного щасливого майбутнього!

 

Є замовлення? Відправляйте її в формі нижче і ми зв'яжемося з Вами для уточнення деталей