0 Ваша Кошик

Мішки і пакети для сміття

Дешеві вище
     

Серед більшості канцтоварів, офісного приладдя і господарських помічників завжди є вироби, присутність яких практично непомітно в повсякденному житті, але при цьому без них зовсім не обійтися споживачеві. Одним з таких тривіальних предметів слід виділити пакети для сміття. Вони дійсно присутні в кожному будинку, офісі, квартирі і навіть на вулицях Києва, а також інших міст і селищ України.

З їх допомогою можна виносити сміття по дорозі на роботу або прогулянку без необхідності знову повертатись додому з спустошеним відром. Та й саме відро не доводиться мити й чистити зайвий раз від накопиченого сміття, адже сміттєві пакети надійно всі зберігають всередині, в тому числі і сильні запахи.

Необхідність купити пакети або мішки для сміття обумовлюється і можливістю забезпечити гігієну збираних громадських місць, оскільки тепер немає необхідності збирати руками залишилися на стінках відра або урни сміття, залишки їжі або інші елементи з неприємними запахами. З використанням мішків для сміття залишається лише зібрати верхній край мішка і віднести всі до спеціального контейнеру. Та й самі контейнери для сміття стали виглядати акуратніше і чистіше, адже відходи не розкидаються по території під час їх висипання, а їх прибирання стала легше.

Незамінними помічниками стануть чисті пакети для сміття і в процесі упаковки сезонних речей на антресолі або в далекі кути шаф. Таким чином речі залишаться чистими і не просочаться пилом під час зберігання. Купити щільні сміттєві пакети слід і при масштабних переїздах, оскільки їх місткість і дозволяє скласти більше речей і компактніше все упакувати в машину.

Досить часто клієнти інтернет магазину цікавляться наявністю і надміцних мішків такого типу. Вони дуже виручають при проведенні ремонтних і будівельних робіт, оскільки забезпечують безпечну й акуратну доставку відходів цегли, цементу, глини та інших речовин до сміттєвих контейнерів. При цьому ціна на таку продукцію завжди залишається прийнятною, а доступний асортимент дозволяє забезпечити усіма необхідними навіть найбільші клінінгові компанії.

Щоб не розгубитися у великій кількості запропонованої продукції інтернет магазину канцтоварів та господарських атрибутів, рекомендується скористатися допомогою підготовленого консультанта.

Для стандартного сміттєвого відра досить буде придбати пакети з ємністю 30 – 60 літрів. Для забезпечення максимальної гігієни у ванній кімнаті достатньо буде і обсягів близько 15 -20 літрів. Придбання великих сміттєвих мішків і пакетів більше актуально саме для масштабних ремонтів і будівельних робіт. Вироби з місткістю близько 120 – 140 літрів ідеально підходять для підтримки чистоти в торгових центрах і на території великих виробничих підприємств.

Доставка по Україні та Києву мішків з підвищеною щільністю слід замовляти при необхідності працювати з великими обсягами речовин і матеріалів, особливо якщо вони відрізняються сипучої структурою.

Щоб звільнити наповнене відро для сміття і не забруднитися, можна вибрати сміттєві пакети зі спеціальними зав'язками. Це найбільш акуратний і гігієнічний спосіб прибирання, який до того ж відрізняється хорошою ціною. Розрізняється асортимент такої продукції і по колірній гамі. Якщо вибирати щільні темні кольори, то весь вміст пакета залишиться всередині і його не буде видно зовні. Більш світлі і прозорі вироби часто добре просвічуються.

Детальніше...
Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

  • 0грн
  • 107грн
Виробник
Об'єм
Тип пакету
Міцність
Штук в упаковці
Колір пакету
Тип поліетилену
Щільність поліетилену
Розмір пакета
 
Доставка по Києву і Україні

Оперативна доставка по всій Україні

Гарантія 365 днів

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%

Продажа оптом и в розницу. Цена формируется индивидуально согласно вашего объёма.