0 Ваша Кошик

Диспенсери для рушників, серветок та туалетного паперу

Дешеві вище
     

Професійні диспенсери для серветок і туалетного паперу – це не замінний атрибут будь-яких масових установ чи навіть у побуті. Офіси, ресторани, клініки – ось далеко не повний список де використовуються дозатори серветок. Асортимент цієї категорії досить великий тому важливо підходити до вибору уважно, щоб аксесуар максимально якісно вирішив ваше завдання.

Як вибрати диспенсер (тримач) для паперових рушників або туалетного паперу

Диспенсери паперових рушників

Диспенсер – це пристрій, призначений для дозованої видачі відповідного матеріалу. Основні його завдання - це видавати потрібну порцію папери і витримувати високу інтенсивність роботи. Звичайно ж зовнішній вигляд повинен відповідати високому рівню закладу.

Розмір тримачі паперових рушників вибирається в залежності від кількості відвідувачів (користувачів) на добу. Адже якщо ви виберіть недостатньо великий варіант, вам доведеться поповнювати його протягом робочого дня, а це не завжди зручно. Так само розмір може залежати від площі приміщення.

Диспенсери (власники) можна розділити на наступні типи:

 • для листових рушників – в більшості випадків використовуються в громадських місцях. Це обумовлено простотою конструкції і компактністю. Можуть мати антивандальні конструкції. Виготовляються як з металу, так і з пластику. Металеві варіанти підійдуть для закладів з дуже великою прохідністю.
 • для рулонних рушників – мають більш значні розміри так як діаметр рулонів для них починається з 170 мм. Діляться на 2 типу – з горизонтальною і центральної витяжкою. Другий варіант частіше використовується на кухнях і медичних установах.
 • для туалетного паперу. В основному розрізняються розмірами відповідних рулонів. Так само зустрічаються дозатори на 2 рулону.
 • сенсорні диспенсери. Основні переваги - це максимальна гігієнічність і економність. За рахунок автоматичної подачі складно взяти занадто багато паперу.
 • підлогові диспенсери. Призначений для робочих зон з великим споживанням. Основні переваги – це мобільність і велика місткість.
 • диспенсери барних серветок. Компактні дозатори для барних зон, а також столів. Зручна поштучна видача і швидка заправка.

Якісні диспенсери паперових рушників можна купити в інтернет-магазині Kancburo

Для офісів і підприємств, ресторанів і кафе, щоб ваші колеги або відвідувачі змогли швидко і зручно скористатися паперовими рушниками або туалетним папером, ви можете купити в інтернет-магазині Kancburo диспенсер (тримач):

 • відомих світових виробників: Tork, Katrin, Kimberly-Clark;
 • пластикові або металеві;
 • ZZ, C або V складання;
 • сенсорні автоматичні або ручні;
 • для рулонних або листових рушників;
 • за низькою доступною ціною.

З будь-якої точки Києва й інших населених пунктів України ви можете швидко замовити товар онлайн в зручний для вас час, а ми надійно і вчасно доставимо його за призначенням.

Фильтры товаров
Ціна

грн  –  грн

 • 20грн
 • 19779грн
Виробник
Тип диспенсера
Роздача
Вид диспенсера
Диаметр, см
Колір корпусу
Корпус диспенсера
Місткість
Наявність замка
Призначення диспенсера
  Ще
Прохідність
Рівень автоматизації
Серія
Спосіб подачі
Система
  Ще
Висота диспенсера, см
Глибина диспенсера, см
Ширина диспенсера, см
 
Доставка по Києву і Україні

Оперативна доставка по всій Україні

Гарантія 365 днів

Ми пропонуємо тільки ті товари, в якості яких ми впевнені

Актуальні ціни

Актуальність цін на сайті 99%

Продажа оптом и в розницу. Цена формируется индивидуально согласно вашего объёма.