0 Ваша Кошик

Гарантії

Інтернет магазин «КАНЦБЮРО» є офіційно зареєстрованим підприємством з 2011 року і реалізує товари для офісу по всій Україні. Не залежно від форми оплати - Ви завжди гарантовано отримуєте оригінальні документи з мокрими печатками, а податкові накладні реєструються через «MeDoc».

Гарантія якості

гарантія - kancburo.com.ua

Ми працюємо виключно з офіційними постачальниками торгових марок, представлених на сайті. Відповідно всі товари оригінальні і сертифіковані, згідно із законодавством та якість товарів гарантується виробником.

Гарантія повернення без термінів, комісій і зайвих питань (для юридичних та фізичних осіб)

Звичайна гарантія на обмін / повернення товару становить 14 днів. Але ми пропонуємо Вам ексклюзивну абсолютну гарантію на повернення без обмеження по терміну. Якщо Вас не влаштовує якість придбаного товару, Ви можете його повернути в будь-який час. * Дана гарантія не поширюється на товари, які не підлягають поверненню, зазначені в переліку товарів належної якості і не підлягають поверненню або обміну. ​​

Ми пропонуємо тільки якісні товари і тому сміливо даємо безстрокова гарантію для безперебійної роботи Вашого офісу і бізнесу.

Передзвоніть до нас в офіс або заповніть форму нижче, і ми повернемо Вам витрачені гроші